wtorek, 7 października 2014

Mała gaduła ;)

Oj rośnie nam mała gaduła, a do tego jeszcze żartowniś i tancerka!
Kiedy tylko nasza myszka otworzy oczka słychać w domu słodki głosik, który odrazu wywołuje uśmiech na naszych twarzach. I nawet jeżeli noc nie należała do tych najlepszych, szybko o niej zapominamy ;)
Czy to w domu, czy na spacerze, albo w wózku w supermarkecie Antosia nawija jak nie wiem co. Ludzie zaglądają, uśmiechają się i zagaduja, a moja córcia wtedy milknie i mama musi się produkować ;) czasami od niechcenia pomacha na pożegnanie.
Kiedy wszyscy są w domu i się śmiejemy,  Antosia zaczyna śmiać się razem z nami :) kiedy mama kichnie dziecko w śmiech, kiedy tatuś zakryje poduszką, śmiech. Jakaś zabawka na nowo się spodoba śmiech :)
Do tego wszystkiego kiedy usłyszy muzykę, a zwłaszcza piosenki dla dzieci, zaczyna tańczyć! Rusza wtedy tak słodko pupa, nóżkami, a czasami i rączka pójdzie w ruch ;) normalnie uwielbiam tego mojego słodziaka!!

3 komentarze:

  1. Jest mega słodka:) Hehe u nas podobnie z zagadywaniem, a jak ktoś podejdzie to milknie i się przygląda:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nasz smieszek kochany....chodź do dziadków ...no oooo chociaż jeden kroczek....buziaczki

    OdpowiedzUsuń
  3. Długo mnie Tu nie było ...nadrabiam zaległości, czytam posty, oglądam zdjęcia... i proszę jaka Wasza Antosia jest już duża i szczęśliwa:* Nic tylko podziwiać jej wyczyny ;)

    OdpowiedzUsuń